| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Hai salut!happy...Mai exista cs-u asta? e">https://resursecs.com/......cs.htmltonguee nume Black Cs era pe resurse, dau pe butonu de download si nu se intampla nimic. Daca stie cine-va daca mai exista sa imi spuna...

Răspuns Câştigător
| Adrian_Doaga_2001 explică:

Dai la adbloc pauza pe site ul respectiv si poti downloada, daca ai adbloc si netflixul nu merge pana nu il treci pe pauza.

10 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

La mine merge vezi sa nu ai adblock activ sau antivirus, parere personala sterge antivirusul doar ingreuneaza pc ul

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru marinaru777):

Hmm nu stiu ce sa zic...Ai Facebook? Totusi mai exista alt site de unde pot sa iau cs-u asta?

| marinaru777 a răspuns:

Sa dai la download la ClientiFreeWare si ai si modul torente, pentru torente foloseste utorent.

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru marinaru777):

Ideia e ca nu imi merge de-loc, adica nici macar sa ii dau download.Nu merge de-loc dau cu cursoru pe download si nu se intampla nimic.Nustiu ce are ti-am zis. Daca mai ai tu idei vad.Sau daca mai raspund alti oamenii. Daca mai gasesti alte chestii te-rog sa imi spui! Daca tot nu imi merge iti dau funda si atat...

| marinaru777 a răspuns (pentru Adrian_Doaga_2001):

Ai adblock instalat sau antivirus ca nu mi ai raspuns.

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru marinaru777):

Da am antivrius instalat.Dar nu stiu daca ma intelegi, nu vreau sa il dezinstalez.Si da am si adblock, dar macar vreo modalitate in care pot sa il iau alt cumva.Nu pot de-loc sa dau pe download de-loc de-loc...Dau cu cursoru si nimic ti-am mai zis...

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru Adrian_Doaga_2001):

"Mut cursoru pe download"

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru Adrian_Doaga_2001):

Nu stiu frate ce are...Asta e dar totusi mersi ca m-ai ajutat!

| marinaru777 a răspuns (pentru Adrian_Doaga_2001):

Atunci dezinstaleaza adblock si il instalezi dupa ce descarci cs

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru marinaru777):

Las-o balta, totusi iti multumesc ca m-ai ajutat!

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru Adrian_Doaga_2001):

Dai la adbloc pauza pe site ul respectiv si poti downloada, daca ai adbloc si netflixul nu merge pana nu il treci pe pauza.