| askmefast a întrebat:

Hai salut TPU! Mi-am facut un paysafe si vreau sa imi iau csgo de pe steam.Un prieten mi-a zis sa imi pun paysafeul in portofelul steam.Intrebarea este:pot sa cumpar un joc din cos direct cu banii din portofelul steam?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Bineinteles ca poti. Steam e un magazin + forumuri. Cs:Go e un produs, iti faci cont pe steam, e gratuit si te duci frumos pe prima pagina, cauti Cs:Go si il adaugi in cos. Dupa o sa-ti spuna ca nu ai fonduri suficiente si daca vrei sa adaugi fonduri intai. O sa-ti apara o fereastra cu paypal, visa, skrill, bank transfer etc si Paysafe, alegi Paysafe bagi codul, te da inapoi la joc, apesi pe cumpara si basta.

1 răspuns:
| mazaroi a răspuns:

Da si cu paysafe poti