| flavius2k17 a întrebat:

Hai TPU! pot sa instalez fiveM si sa joc gta real life faara gta 5 si daca nu cum piratez?

Răspuns Câştigător
| KlibrDM a răspuns:

FiveM cere o "cheie" de la Steam (chiar daca ai GTA V doar pe Social Club) si nu poti intra pe nici un server fara acea "cheie". Nu ai decat sa cumperi jocul. A fost 24 euro acum cateva zile, de ce nu ai pus mana pe el?

2 răspunsuri:
| Alecsnadr a răspuns:

Nu nu poti juca FiveM fara GTA 5 si de piratat trebuie sa cauti pe site-uri

| Mimioctavia a răspuns:

Iti vada o cheie da ca cumperi gta5 si cu acea cheie trebuie sa o bagi in fivem