| listarlove a întrebat:

Hay TPU, am nevoie de ajutor... cum imi schimb numele de utilizator de pe facebook?
Dau fundita

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - SCHIMBARE NUME -> Ca sa schimbi numele intra aici ->>> https://www.facebook.com/settings?ref=mb in dreptul numelui da click pe-> Editeaza
(ai voie de maxim 4-5 ori sa schimbi numele pe facebook)
Succes!

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Account sus in dreapta. Name. Change. Si probabil o sa spuna ca doar odata il poti schimba.

| wazzub a răspuns:

Stiu eu daca vrei sa iti zic id meu este bogdan.bog94 ca alfel n-am cum sati zic