| cristiana28 a întrebat:

Hay TPU Mi-am luat un telefon nou iar cartela acum este pe abonament! Asa ca am 2 intrebari:
1) Mi s-u consumat toti MB de la ce? am isntalat: Subway surf, my talkyng Angela si jocuri de la Ketchapp dar mi-am instalat si skype este de la el?
2) Jocurile de mai sus sunt pe baza de internet ca sa stiu sa nu ma mai joc ca o sa am cost suplimentar daca depasesc MB!
Va rog vreau un raspuns repede!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

1) Jocurile le-ai descărcat tot pe traficul 3G? Skype l-ai folosit? dacă da - e clar.
2) Toate jocurile free fac trafic de internet, chiar dacă NU folosesc internetul ca să meargă - pentru că afișează permanent reclame, care ghici de unde vin?