| avaaaalon a întrebat:

Heeei TPU! Vreau sa va intreb, voi ce jocuri va jucati (descarcate in pc). Nu stiu ce sa ma mai joc, as vrea niste jocuri de fete, daca se poate. Gen SIMS, IMVU, Second Life, Kaneva etc. Vreau sa le descarc, dar va rog sa nu fie cu virusi. Si daca puteti sa-mi dati si link-ul de unde le pot descarca. puppy dog eyes

P.S: Nu vreau link cu BIGFISH sau iWIN. etc, astea sunt cu timp, eu vreau gratis+full. Si sa fie mai de fete, gen : Cooking Academy, sa fie ca cele de pe BIG FISH, dar fara timp, fara virusi si daca puteti sa imi dati si link-ul de unde le pot descarca. Multumesc, funda+vot! :*

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mie unul imi place http://ro.4story.gameforge.com/
Poate iti place si tie.

| avaaaalon explică (pentru OnuOnulică):

Am jucat 4story cred ca vreo 2-3 ani. Oricum multumesc de raspuns. happy