| Elle_5517 a întrebat:

Heei, TPU! Am o problema la tableta! Nu imi mai merge touch-ul dintr-o data crying. Am tableta Allview Speed City Superslim si nu stiu ce sa fac. Nu o pot inchida deoarece nu merge crying.

URGENT, VA ROOG! crying(

Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Shaders a răspuns:

Laso sa se descarce de tot apoi bag-o la incarcat si redeschideo

| Bechir_Mihaela_1979 a răspuns (pentru Shaders):

Și va merge? Eu am aceasta problema am scăpato jos s-a spart ecranul și nu mai mere taciu

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Cel mai proabil touch este defect trimiteo la garantie sau du-te cu ea la un service Sa ti-o repare, ai ceva vreun soft dedicat de la ea?

| QZYO a răspuns:

Elle si eu patit la fel. tu cum ai rezolvat problema?