| POPAlexG a întrebat:

Heelp! Am si eu o intrebare.
Eu vreau sa imi cumpar gta 5 pe steam, Ideea e ca eu am netul foarte prost la mine in zona, si daca merg la cineva care are netul bun sa ma conectez la steam si sa il descarc acolo, pe urma sa il pub la mine pe pc? E posibil?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Da, este posibil.

2 răspunsuri:
| Rogege13 a răspuns:

Nu dar dacă ai 4G pe la datele unui telefon de la tine de acasa ia fa Hospot si sa vezi ca ti se pune repede dacă nu ai răbdare sau jos care altceva sau fa altceva in timp ce se descărca dacă durează asa mult dar încearcă să nu folosesti wi-fi in timp ce se descărca
Și nu nu e posibil

| AdelinM5 a răspuns:

Da, este posibil