| robert2double a întrebat:

Hei all! big grin O alta intrebare...
Eu folosesc browserul Chrom de la Google si mei imi apar mai multe ferestre cu google,youtube,facebook, etc.Problemea sta in felul urmatorbig grinaca dau pe orice fereastra de acolo si intru pe o pagina a cuiva de facebook de exemplu; Daca inchid browserul si il deschid iar,nu mai arata imaginea cu site-ul original facebook, ci pagina de facebook a acelei persoane! sad
Please help! Cum fac sa nu mi se mai intample asta? big grin

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Te deconectezi de pe facebook si cand dai sa te conectezi iar debifeti acea casuta cu "nu ma deconecta" de sub"email sau telefon"!