| SampLe a întrebat:

Hei. am nevoie de ajutor, am gta san andreas pe calculator, si am ajuns la o misiune unde trebuie sa imi tunez masina, si sa ma duc la un party si sa 'dansez' cu masina. si nu stiu cum. aveti o poza mai jos :
http://imgur.com/qNsN9eg

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Ca sa danseze masina apesi tastele numerice din dreapta tastaturii[1, 2,3...0] in ritmul ce apare pe ecran.
sageata de sus apesi 8, jos 2, etc

1 răspuns:
| MrCaNaByS a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa apesi tastele numerice din partea dreapta a tastaturi si butoanele sus jos dreapta stanga