| Tanase2111 a întrebat:

Hei.
Am nevoie de un site care creezi un magazin online dar sa nu fie cu buget mare.
Sa fie intre 10-20 euro lunar, cu domeniu ro!
Vreau sa imi deschid un magazin online dar nu vreau multe chestii pe site, doar sa pun produsele si cam atat!
Va multumesc! dau funda!

1 răspuns:
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Daca vrei sa iti creezi SINGUR site-ul, atunci bineinteles ca vei avea nevoie de un editor vizual.
Te pot sfatui daca vrei sa folosesti un editor gratuit, cu subdomeniu.ro. Altfel devine complicat si depinde de firma de hosting, de domeniu, de editor, etc.

Poti incepe (recomandarea mea) gratuit pe Webnode:
https://www.webnode.ro/#e-commerce

Poti sa upgradezi ulterior si sa ai un domeniu principal, dar repet: devine comlicat si nu stiu la ce pret poata ajunge.

Daca ai intrebari, spune-mi!

Succes!