| EdyEdysor a întrebat:

Hei,am o problema, mi-am reinstalat de curand Windows 7 de curand si am incercat sa imi iau niste jocuri multiplayer,dar cand le deschideam imi dadea eroare sau nu se deschidea patchul deloc, la unele nici macar patchul pentru download nu se deshidea pentru ca dadea eroare, dar inainte imi mergeau jocurile....Stie cineva de ce sau ce pot face? Trebuie vreun program instalat ca sa pot juca?

Răspuns Câştigător
| Dantewashere a răspuns:

Ai instalat netframework 3, 5?, pentru ca win 7 e pre-instalat cu netframwork 4 si unele autopatchurii au nev de nfw 3.5