| YyoNuUtTT a întrebat:

Hei am si eu nevoie de Ajutor urgent Deci am cumparat o placa video "Placa video Sapphire AMD Radeon HD 5450, 1024MB, DDR3, 64bit, HDMI, DVI, VGA, Silent Cooling"
Toate bune si frumoase...da nu stiu cum sa alimentez acea placa video am un Dell optilex gx 620! deci nu stiu care e cablul de alimentare!

1 răspuns:
| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Parerea mea ai aruncat bani degeaba pe placa aia video e pe 64 bit este proasta pentru gaming cat de cat trebuie sa iti cumperi 128 256 astea si cred ca ai dat si multi bani pe ea mai bine punea si iti loai ceva mai bun cu cooler pe ea tot