| AnnaCookie a întrebat:

Hei. Am un Samsung Galaxy i550, si de fiecare data cand intru pe Messenger, mi se salveaza toate contactele din mess in agenda telefonica. Stie cineva ce se intampla? Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Spl1tS3c0nd a răspuns:

Intra la setari si la sincronizare.Acolo ai optiune de sincronizarea contactelor de pe Yahoo Messenger cu Agenda telefonica.Debifezi optiunea iar contactele de pe messenger vor disparea.

| AnnaCookie explică (pentru Spl1tS3c0nd):

La setarile de la messenger sau de la telefon?

| Spl1tS3c0nd a răspuns (pentru AnnaCookie):

Setarile de la telefon.

| AnnaCookie explică (pentru Spl1tS3c0nd):

O prietena mi-a spus ca la setarile de la mess, dar voi incerca, mersi frumos!