| Iordan_Cristi_1996 a întrebat:

Hei cand am o problema cu google chrome. De obicei cand intram in World of Tanks si imi aparea prima fereastra si apasam la more news imi intra cu internet explorer dar acum imi intra cu google chrome si imi apr o gramada de reclame si nu mai pot sa fac nimic. Si vreo 5 new tab deasupra cu " Hopa! Google Chrome nu a putut găsi --extensions-on-chrome-urls " Ce sa fac ca sa imi intre pe internet explorer cand accesez un site de la ( sa zicem ) un joc?
Si eu folosec internet explorer pentru ca nu imi intra cu atatea reclame si merge mai bine ca si google chrome

1 răspuns:
| Gabriel_Prodan_1999 a răspuns:

Du-te in start -> Control Panel -> Internet Options si ti se va deschide o fereastra noua, La fereastra aia, du-te la Programs si dupa apasa " Make Default "
uite ti'am facut o poza
http://i.imgur.com/8ep2q6F.png
Sper ca te'am ajutat, funda?