| Haruka25 a întrebat:

Hei! Cine se joaca IMVU? Am si eu o intrebare, cand castigi zilnic bani, acela e doar o saptamana sau e mereu.
P.s. Dau funda happy Si add me HikariSawako. happy
Sper ca ati inteles intrebarea laughing))

Răspuns Câştigător
| AtAkUs a răspuns:

Pai intra pe site-ul imvu, dai la credits, apoi free credits... si poti alege! Uite-te la un tutorial pe youtube despre cum sa faci credite in imvu, sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| AtAkUs a răspuns:

Nu, banii aceia zilnici ii vei primii doar o luna de zile.
P.S vezi ca nu te-am gasit... adauga-ma tu happy qpBatmanuztqp

| Haruka25 explică (pentru AtAkUs):

Si atunci cum fac credite? happy

| AtAkUs a răspuns (pentru Haruka25):

Pai intra pe site-ul imvu, dai la credits, apoi free credits... si poti alege! Uite-te la un tutorial pe youtube despre cum sa faci credite in imvu, sper ca te-am ajutat!