| anonim_4396 a întrebat:

Heihappy Contul meu stardoll s-a furat nu stiu cum, dar cine l-a luat a schimbat adresa de mail si parola si cam tot happy Am incercat sa scriu celor de la stardoll chiar si in engleza. Am incercat prin mail dar nu il pot recupera. Cine are un cont cu lvl mai mare si nu il foloseste ...am eu nevoie de unul happy Fundaa + vot :d

1 răspuns:
| VD44F a răspuns:

De prinde ce level ai vrea. am un baiat de level 10. dar poti sa il schimbi in fata ..eu sunt Kry_Kryss funda_?