| AlexGrigoriu a întrebat:

Hei! Cum comand pe eMAG? Am completat toate cerințele si am apăsat trimit comanda, dar nu sunt sigur. As mai repeta o dată, dar dacă o să-mi trimită dublu... Puteți să-mi spuneți, va rog!

1 răspuns:
| KlibrDM a răspuns:

Pai daca ai trmis comanda, ai trimis-o. Vezi daca ti-a venit mail cu confirmare, ceva. Sa nu trimiti comanda inca o data doar daca esti sigur ca nu s-a inregistrat prima comanda. Verifica la Contul Meu -> Comenzile mele daca a fost inregistrata comanda.