| Pasarin_Adrian_2000 a întrebat:

Hei! Cum pot instala pe PC GTA SA sau GTA V? (gratuit)
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| qqDDenis a răspuns:

Salut.Uite un link pentru Gta SA si alte jocuri foarte super : http://oceanofgames.com/gta-san-andreas-game-free-download/
Sper ca o sa iti fie de folos!

4 răspunsuri:
| TheOneTime a răspuns:

Ar fi pirateria, dar nu incurajez pirateria in nicun fel. Cel mai bine ar fi sa cumperi jocul si vei beneficia de updateuri si de online in acelasi timp!

| Pasarin_Adrian_2000 explică (pentru TheOneTime):

Mda, ai dreptate dar decat sa dau banii pe un joc, mai bine nu il mai iau de loc si gata laughing

| ExoNightsMC a răspuns:

Ti-as da niste site-uri dar na ar fi ilegal, e ceva gen piraterie...scz

| Andrei_Toma_1995 a răspuns:

Iti dau eu un site foarte bun, fara virusi : cauta igg-games.com
Gasesti orice joc vrei. :*