| alethoth a întrebat:

Hei big grin, deci, stie cineva pentru Paladins, un generator sau hack pentru cristale? Fara acel 'human verification?

Răspuns Câştigător
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Nu exista. Si eu joc paladins de ceva timp, si la inceput eram la fel, doream si eu un hack de cristale. Pentru ce vrei tu cristalele? Sa-ti iei skinuri? Nu conteaza skinurile boss, ci cum joci. Si cristalele nu-ti afecteaza skillul.Crede-ma, nu merita. Dar mai presus de asta nu exista hack de cristale care sa fi fost vreodata publicat pe internet

| alethoth explică (pentru Bisbiavatar12):

Eu am mai vazut, dar imi cereaaceea verificare, si am vazut si pe yt ca la altii mergea :/

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru alethoth):

E fake. La acei oameni le mergea deoarece ei sunt creatorii acestui generator fake. Te pune sa faci human verification pentru ca ei sa faca bani de pe urma ta. O sa te puna sa trimiti nu stiu ce suma de bani printr-un mesaj si dupa aia nu va merge. Crede-ma, la cate tepe din astea am luat eu inainte stiu cum merge treaba.

| alethoth explică (pentru Bisbiavatar12):

Oh,mersi acum m-am lamurit!