| user4437 a întrebat:

Hei! Doresc sa imi cumpar un laptop. Dupa multe cautari l-am gasit pe acesta Fujitsu Lifebook AH531 i5-2450M 500GB 4GB HDMI. Ce parere aveti? Un review despre comenzile online pe cel.ro?

1 răspuns:
| Targets_IMiss_1990 a răspuns:

Salut, eu iti recomand sa cumperi acest laptop http://www.pcgarage.ro/......gb-brown/, este mult mai bun decat acel fujitsu, daca nu-ti place acest Asus poti sa intrebi un tehnician de pe siteul lor iti va raspunde intr-un timp destul de scurt. Iar ca sa te fac si mai fericit poftim si un voucher cu reducere de 1% ( Nu-i mare chestie dar decat nimic ) : TFZ6B81A.Spor la gasit un laptop bun :).