| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Imi poate spune si mie cineva care ar fi povestea de la jocul F.E.A.R.? Adica nu inteleg care e treaba cu acea copila care apare si dispare. si ce ar trebui sa fac? Dau fundita.

2 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Daca intri adanc in joc o sa intelegi...
copila aia este o fantoma si o sa te ajute mai tarziu

| lpavel a răspuns:

Acea copila e o fantoma! Ce trebuie sa faci? NIMIC in legatura cu ea, ca oricum n-ai putea... De altfel, iti continui misiunea nu te complici cu ea ca oricum NU iti face nimic, numai te sperie ca sa nu iti continui misiunea!
Sa-ti spuna cineva toata povestea?
Nu cred ca se va apuca cineva sa scrie o ora ca sa afi tu ce si cum big grin
Joaca jocul si vei vedea! Apropo, trebuie sa incepi cu FEAR 1 altfel nu vei intelege nimic! Succes! happy