| Kizer a întrebat:

Hei..imi puteti spune un link de unde sa downloadez minecraftul? Sa fie si ultima versiune si sa ma pot juca cu un prieten..am incercat tllauncher dar cand sa intru pe servar la prieten imi da eroare si ceva legat de net..ma puteti ajuta sau să-mi dati un link sau ceva sfaturi? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

Https://www.minecraft.net/en-us/

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Man, nu ai o intelegere basic a jocului: ai launcher crackat si tu vrei sa intri pe servere premium? Pentru mine nu suna logic.
Cauta servere pentru mc crackat si intri pe ele, altfel n-ai cum.