| Dinozaur1 a întrebat:

Hei lume. Uitai am minecraft pe pc si cand intru pe modul multiplayer vin niste oameni la start si nu ma lasa sa trec si cand trec ma trage inapoi.Ce sa fac? Raspunsul cel mai bun primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Deaconescudany a răspuns:

1. dai /register si pui o parola de doua ori ( ex : /register Dinozaurdino1n
Dinozaurdino1)
2. cand doresti sa mai intri alta data dai /login si introduci parola ( ex : /login Dinozaurdino1 )
Cam asta e tot... Funda

2 răspunsuri:
| boyblasters a răspuns:

Pai te-ai conectat?

| Dinozaur1 explică (pentru boyblasters):

Da si cand intru sunt niste oameni in fata mea si nu ma lasa sa trec