| eNz0r a întrebat:

Hei. M-am cam plictisit de LoL si SA-MP si as vrea sa imi recomandati niste jocuri gen : Assasin's Creed, Battfield, Counter-Strike. Vreau raspunsuri cat mai bune! Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Adrian_Gindac_1992 a răspuns:

Daca iti plac jocurile gen Battlefield4 iti sugerez: Crysis 3, C.O.D. Ghosts, Tomb Rider si Fallout New Vegas.
Daca iti plac jocurile despre razboi, iti sugerez: World of Tanks, World of Warplanes si War Thunder(ca si World of Warplanes, dar mai tare)
Si daca iti plac jocurile gen LoL, joaca-te Smite(alte idei nu prea mai am...).
Sper ca am fost de folos!

5 răspunsuri:
| EvilMonkey a răspuns:

Gta 5 cel mai tare joc poți sa iti faci mașini te impusti

| eNz0r explică (pentru EvilMonkey):

Multumesc pentru raspuns!

| AndreyDj96 a răspuns:

Metin, uite aici site-ul: http://metin2lights.ml/

| Adrian_Gindac_1992 a răspuns:

Am uitat sa mentionez Hitman Absolution. tongue