| Elena_Bianca_1983 a întrebat:

Hei! M-am jucat Subway Surfers Tokyo (hack) si mi-a crescut scorul pana la un million si ceva...habar nu aveam ca acest hack face ca scorul sa creasca doar daca joci 2 min.Mi l-am dezinstalat dar scorul a ramas si pe lista mea de prieteni pe Facebook imi apare scorul ala...cum pot sa-l sterg? sad nu mai are nici un sens sa joc daca nu mai pot oricum sa imi intrec scorul ala. Vreau sa o iau de la 0! HELP ME!

1 răspuns:
| Vilae_Catalin_1996 a răspuns:

La fel am si eu! Vreau sa o iau de la 0 si nu stiu cum sa sterg scorul!