| Adelyna987 a întrebat:

Hei ma intrebam daca imi puteti spune un site prin care sa creez un forum sau sa imi spuneti cum sa creez un forum sau o pagina web gratuit.

Răspuns Câştigător
| LoveSteps a răspuns:

Salut! Ca sa faci o pagina de internet.Ai nevoie de multe cunostinte si experienta..Deobicei paginile de pe internet, cele gratuite, au virusi.Deci nu prea iti recomand.O pagina web gratis poate fi castigat printr-un concurs online facut de cineva care are ca premiu o pagina web gratis.Pana atunci, in schimb pot sa iti spun sa incerci mai intai sa creezi un joc, sau un blog. Succes big grinD

2 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Poti sa-ti faci o comunitate/Forum pe www.ucoz.ro si, pe langa Forum si Blog iti faci website, totul gratis. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana, 21 de module si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
(te inregistrezi ca si cum ai vrea sa faci un site, dupa care instalezi modulul Forum)
Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!

| mudokinss a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xpMiiZ-iwA4 -aici ai un tutorial cum sa iti faci propriul tau forum pe net, dar o sa ai nevoie de cunostinte in xml sau php[e mai nou] succes!