| Pisicuta2003 a întrebat:

Hei! Nu ma lasa sa ma loghez pe League of Legends. Immi spune ca ceea ce am scris la username si password este incorect. Dar am verificat de mai multe ori. Am incercat sa ma loghez si pe site si imi apare la fel. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Verifica daca este regiunea corecta.

| rarestare1 a răspuns:

Daca iti sti email-ul intra pe optiunea cu "Can't connect?" de sub casuta de parola de pe site. Daca nu iti amintesti nici email-ul trimite un ticket cu numele contului serverul si ce iti mai cere acolo si o sa iti trimita litera cu care incepe email-ul si inca ceva litere gen ex*m**u@yahoo.com.