| Bricke a întrebat:

Hei! Salut TPU, am si eu o intrebare cand intru in counter strike 1.6 imi apare meniul principal si vreau sa intru pe un server si mi se stinge pc-u adica nu se stinge apare ceva cu albastru tot ecranu si se incarca dupa ce se incarca se blocheaza ce se intampla? Cel mai bun raspuns are Funda+Vote! Ty

1 răspuns:
| dariusradu a răspuns:

Si eu patit la fel dar nu foarte des se poate sa fieceva fel de virus pe joc deoarece cand am patit la fel ca tine am restartat pc-ul si dupa ce si-a revenit mi-a dat explorer crash si un virus de nivel sever...L-am reinstalat i-am dat un scan la folderul unde era jocul si am intrat in el pe urma mergea perfect fara nici un fel de eroare.(Prima varianta)[A doua varianta]Posibil ca pc=ul tau sa nu suporte jocul sau altceva de genul daca iti apare ecranul albastru inseamna ori ca ai un virus urat de tot si iti intra in C:/ ori ca pur si simplu pc-ul nu poate suporta jocul si iti apare ecran albastru de fiecare data. Sper ca te-am ajutat