| loftride a întrebat:

Hei, salut TPU. Am si eu o oarecum vaga nelamurire de o chestie. Am observat ca la unele persoane, pe facebook, cand dau la poza lor de profil nu-mi apare cine le-a dat like ( adica e restrictionat sa dai, sa vezi cine i-a dat like ), dar numarul de like-uri se vede. As vrea sa pot face si eu acelasi lucru, sa nu vada nimeni cine mi-a dat like, dar sa se vada numarul de like-uri. Cine ma poate ajuta, va rog. Dau funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| yAkSiiAtat a răspuns:

Nu vezi deoarece acei prieteni nu sunt prietenii tai.
nu ai cum sa faci sa nu se vada, vezi doar de la prietenii tai
Sper ca te-am ajutat

| loftride explică (pentru yAkSiiAtat):

Nu intelegi ce vreau sa spun. Eu vreau sa-mi restrictionez, sa mi se mai vada like-urile date de persoanele respective. adica, daca incerc sa dau pe like-urile alea sa nu mearga. stiu ca merge, am mai vazut la cineva. Dar nu stiu eu cum sa fac.

1 răspuns: