| KiwiKardashian a întrebat:

Hei, salut tuturor! Nu mai pot sa intru pe fb dupa ce m-am delogat, problema e ca stiu parola contului dar totusi imi apare un mesaj in care imi spune "parola incorecta" am incercat sa o resetez prin yahoo [nu merge] si prin e-mail, dar prin e-mail nu merge pentru ca yahoo! spameaza toate e-mailurile de la fb si nu apare, adica am trimis pana la 100 de e-mailuri de resetare a parolei. cum pot sa desfac contul? am nevoie neaparata! va rog frumos ajutati-ma!

1 răspuns:
| Gabriel_Madalin_1995 a răspuns:

Cred ca ori iti ai schimbat parola de prea multe ori sau ai stat prea mult pe cont! Sper ca imi dai funda happy