| xArianna a întrebat:

Hei. Stie cineva ce este in neregula cu site-ul conquiztador.ro? Incerc de cateva zile sa imi fac cont, insa nu primesc niciun e-mail de la ei care sa contina datele inregistrarii. Astfel ca daca incerc din nou sa creez cont nou imi spune ca numele de utilizator exista deja insa nu pot sa ma loghez cu el fiindca parola ti-o trimit prin e-mail, nu o alegi tu la inregistrare, iar eu nu primesc acest e-mail. Am incercat cu mai multe e-mailuri si nu primesc nimic. De asemenea am incercat sa ma loghez prin facebook, insa apas pe buton si nu se intampla nimic.
A mai incercat cineva si nu i-a mers? Ce ar trebui sa fac?

8 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si nu stiu ce are

| mary4048 a răspuns:

Foarte curios..vazandu-ti intrebarea m-am intrebat daca nu cumva site-ul are ceva probleme, dar eu am reusit sa ma loghez pe contul meu.sad

| xArianna explică (pentru mary4048):

Stiu..si sora mea poate sa se logheze, problema este la crearea unui cont nou sad

| mary4048 a răspuns (pentru xArianna):

Curios...sora ta foloseste acelasi calculator? daca da e posibil sa fie luat in calcul ip-ul.dat fiind ca mai exista un cont de pe acel ip sa nu mai fie posibil sa mai deschizi inca un cont..este o explicatie.

| xArianna explică (pentru mary4048):

Nu m-am gandit. dar chiar si asa, nici nu stiu daca este posibil sa trimit vreun feedback ceva in legatura cu asta, nu vad niciun buton pe site.

| mary4048 a răspuns (pentru xArianna):

Ar trebui sa existe o posibilitate de contact cu responsabilii site-ului..altfel ce sa zic? ..joaca impreuna cu sora ta pe acelasi cont daca te lasahappy

| CristiSlash a răspuns:

Uite problema http://www.conquiztador.ro/forum_msg.php?tid=192411 Nici eu nu primesc mailul de confirmare.

| CristiSlash a răspuns:

Http://www.conquiztador.ro/forum_msg.php?tid=192411 Uite problema. Nici eu nu primesc mailul de confirmare.