| anonim_4396 a întrebat:

Hei stie cineva cum imi pot bloca niste publicitati? Adica cand intru pe ceva nu ma lasa sa intru pana nu completez nu stiu ce! Si odata am completat si mi-a cerut nr de telefon l-am dat am trimis un mesaj si mi-a mancat creditul! Va rog e urgent! Dau funda promit!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Descarca extensie pentru browser ( adblock ) pentru a-ti oprii reclamele enervante.

| paulciul123456789 a răspuns:

Intra la setarile de la google chrom, acolo in coltu din dreapta.Iti apar setarile dai pe si acolo la search scrii is mai multe dar iti arata daca apesi pe ele pentru ce is.

| PepiChuxD a răspuns:

Haoleo! Pai daca vrei sa nu-ti mai apara niste reclame (din cate am inteles asta vrei) iti recomand Adblock Plus.

| anonim_4396 explică (pentru PepiChuxD):

Nu sunt reclame! Imi da sa fac niste teste! Si daca nu le fac nu imi da voie sa intru ori sa descarc!