| NOstop_Laur_1999 a întrebat:

Hei... stiti jocul Shaun White snowboard? pai daca da ma puteti ajuta... adica. cand vreau sa intru in el imi da o eroare mai adica ceva cu dont send oare de la ce pe parcursul instalari nu mi-a dat nici o eroare sau ceva de genu nimic
ma puteti ajuta si sa imi explicati daca puteti face asta va dau funda si vot va rog

Răspuns Câştigător
| WinamP a răspuns:

Dupa ce l-ai instalat incearca cu crack(Ce greu e in ziua de azi ca numa cu crack).Si eu am avut ceva da eu aveam alta problema. Funda?

| NOstop_Laur_1999 explică (pentru WinamP):

Daca merge cu crack iti dau vunda ok?

| WinamP a răspuns (pentru NOstop_Laur_1999):

Ok