| MariaEcaterina99Y a întrebat:

Hei. Tocmai mi-am instalat sims 4 și ma rog, am o mica problema. Ideea e ca atunci când dau click pe pat pe "try to baby".ei doar vorbesc. laughing)) Și nu stiu cum sa fac ca sa faca un copil ăștia doi. ???????? O soluție, ceva? laughing

3 răspunsuri:
| stefania15173432 a răspuns:

Inseamna ca inca nu au linia cea roz atat de avansata cred ca tb sa fie full pentru a putea sau ai pus alte actiuni sa le faca

| MariaEcaterina99Y explică (pentru stefania15173432):

Da, probabil. Apropo, mi-am luat sah..masa din aia de sah dacă știi.și am pus doua scaune normale lângă ca sa se poata juca.și spune ca nu sunt destule scaune. Ai vreo idee? laughing

| idk98123 a răspuns (pentru MariaEcaterina99Y):

Cred ca nu este tipul bun de scaun. Parca trebuia sa fie d-ala de la Dining, nu mai tin minte.