| alexalex27 a întrebat:

Hei TPU 2 intrebari urgente. Daca raspundeti corect la 1 dintre ele dau funda.
>>1 Am Battlefield 2 pe laptop si pe pc. Pe pc nu mi se iese dar pe laptop joc 5 minute si mi se iese fare nici o eroare ( laptopul este mai bun decat pc-ul si imi merge bine, pe pc se misca mai greu ) deci ce sa fac?

>>2 Cam ce jocuri bune sunt pentru PlayStation 2 ca o sa imi iau si nu stiu ce sa joc.

>>3 Am vazut pe net PS2 si mergea gta san andreas e adevarat? Si daca da e adevarat ca daca ai 2 Joystik-uri merge sa joci gta san andreas in 2?

P.S : A 3-a intrebare mi-a venit pe moment. Le voi posta separat dupa ce dau prima funda aici si voi pune cele 3 linkuri intr-un raspuns.

p.s: va rog sa va grabiti

Răspuns Câştigător
| NOstop_Laur_1999 a răspuns:

Deci la intrebarea a3-a: este gta sa pe ps2 doar ca nu merge cu 2 joystik-uri te joci doar tu. la a2-a intrebare: iti dau un site sa iti alegi http://www.compari.ro/......ion-2-joc/

pentru intrebarea a3-a incearca sa schimbi cracku la battlefield pe laptop si pe calculator incearca sa dai toate pe low
Funda?

3 răspunsuri:
| Ciobanu_Gabi_1990 a răspuns:

Jocuri PS2: Harry Potter and the Half-Blood Prince
X-Men Origins: Wolverine
Tomb Raider: Underworld
Call of Duty: World at War
Fifa11
Samurai Warriors 2
Obscure II
Need for Speed ProStreet
Medal of Honor: Airborne
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
Made Man
The Plan
SPOR LA JOC.