| ZuZiiii a întrebat:

Hei TPU, am și eu o mică nelămurire... Deci am jocul World of Warcraft care conține 5 CD-uri în el. Prima dată când l-am instalat îmi apărea w.o.w. Cataclysm, de curând l-am instalat iar și îmi apare w.o.w. Mists of Pandaria. M-am jucat pâna la lvl 20 și de aici s-a rupt firul, experienta nu mai crește absolut deloc, opțiunea cu Shop nu îmi merge si nu înțeleg de ce. Daca mă puteți ajuta ar fi minunat. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| denyemy a răspuns:

Are pachetul asta cu Pandaria o problema... daca nu poti sa il mai cresti. Incearca alt mod ca are mai multe daca install-ul are 5 cd-uri...

| ZuZiiii explică (pentru denyemy):

Pai problema e ca nu am ales eu ce sa joc Pandaria sau Cataclysm. pur si simpu am instalat jocul..bagam cate un CD de fiecara data cand eram anuntata. de obicei dupa ce se instala 20%.

1 răspuns: