| ZuZiiii a întrebat:

Hei TPU, am și eu o mică nelămurire... Deci am jocul World of Warcraft care conține 5 CD-uri în el. Prima dată când l-am instalat îmi apărea w.o.w. Cataclysm, de curând l-am instalat iar și îmi apare w.o.w. Mists of Pandaria. M-am jucat pâna la lvl 20 și de aici s-a rupt firul, experienta nu mai crește absolut deloc, opțiunea cu Shop nu îmi merge si nu înțeleg de ce. Daca mă puteți ajuta ar fi minunat. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Ravengrudge a răspuns:

Ideea e urmatoarea...tu joci pe oficial (Blizzard)...ei asa au facut jocul ca oricine poate juca pana la lvl 20 apoi trebuie sa plateasca lunar in jur de 50 lei(daca nu ma insel) eu joc pe servere private ca nu vreau sa dau bani asa happy chiar daca mi-am cumparat jocul pana la cataclysm. Momentan joc pe Freakz (server romanesc) ti-l recomand daca nu vrei sa le platesti lunar la aia de la Blizz :*

| ZuZiiii explică (pentru Ravengrudge):

Am auzit de server-ul ala dar nu inteleg, cum ma pot juca pe el?