| Zanisoara a întrebat:

Hei TPU,am messenger 11, si vreau sa vb pe camera,dar nu merge,am laptop luat recent deci nu am camera separata,si nu mege,desi camera merge bine,dar nu ma lasa. Zice ca persoana cu care vreau sa vb nu are camera configurata, ce inseamna asta? ea poate sa ma sune dar mie nu imi apare nimic.Si daca ea nu are camera, dc nu poate sa ma vada pe mine:? eu stiam ca daca nu ai camera poti.

1 răspuns:
| Darius392 a răspuns:

Pai nu poate sa te vada daca n-ai camera datorita faptului ca tu ai o versiune mai inaintata de messenger...
In orice caz ea poate sa te sune, dar nu puteti vorbi daca unul dintre voi nu are microfon...