| carlito8379 a întrebat:

Hei TPU am nevoie aici de raspunsul unui expert...
metin 2. ro este virusat? poate dauna calculatorului?

Răspuns Câştigător
| Vasii98 a răspuns:

Salut.De obicei jocurile online nu sunt virusate, dar jucandu-te pe ele mai primesti virusi.Metin 2 ro dauneaza destul de mult calculatorului.

6 răspunsuri:
| cosmin1ic a răspuns:

Nu dauneaza deloc calculatorului, dar ai grija la cele private!

| TheYoyogabi a răspuns:

Din cate stiu eu metin2 ro nu are virusi

| AbcDaBcDe a răspuns:

Rrrr

| FelixKing a răspuns:

Metin2 ro da are virusi dar nu stiu daca pot fi detectati acei virusi. se poate observa imediat:

1.pe unele windowsuri cand intri a 2 a oara se da restart la pc
2.pe unele windowsuri dupa ce intri pe mt si iesi vezi ca trebuie sa dai tu rr ca nu-ti mai mere niika
3. mere mai greu pc/netu

| carlito8379 explică (pentru FelixKing):

Mie nu mi se intampla nici 1 nici 2 nici 3

| bayatstylatexokiller a răspuns:

Metin 2 ro are virusi de rupe calculatorul in doua