| Niknike a întrebat:

Hei TPU, am o întrebare, am văzut ca dayZ e gratis pe steam. As vrea sa țiu dacă îl iau acum o sa îl am mereu sau îl pot juca doar week-end-ul asta?
Pls raspundeti dau fundă

6 răspunsuri:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Dacă îl iei acum, îl ai pentru totdeauna.
O seară bună!

| DoarAlin a răspuns:

Il ai gratuit pentru 24 de ore. Apoi trebuie sa il cumperi.

| DoarAlin a răspuns:

Pardon, 22 de ore.

| Niknike explică (pentru CiobotaruValentin):

Ești sigur de asta?

| DoarAlin a răspuns (pentru CiobotaruValentin):

Poti sa-mi dai cate evaluari vrei. Raspunsul tau tot prost este.
Jocul este gratuit pentro o perioada de timp, dupa acea perioada de timp trece, jocul va reveni la normal. Adica va trebui cumparat.

| DoarAlin a răspuns (pentru Niknike):

Nu, nu este. Pentru ca nu este adevarat. Sunt pe steam de atatia ani, au fost o gramada de jocuri care au avut acces gratuit pentru o perioada de timp.