| Inna11 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare: De o saptamana mi-am instalat windowsul si acum cand intru pe Imvu se blocheaza brusc si nu mai primeste nici o comanda trebuie sa. i dau restart... m-am gandit ca e din cauza internetului dar... nu. MA PUTETI AJUTA? VA ROGG :O3 dau fundita ^^

1 răspuns:
| Benyb a răspuns:

Buna,tu,ar putea fi mai multe probleme.Sunt sanse ca windows ul tau sa fie pe gata, sau din cauza hardului(Hardul da buff uri). Spun astea din propria experienta.Bafta!