| gabigabi114252 a întrebat:

Am o întrebare, in cs go DACA vreau sa cumpăr un skin pe ceva arma ex usp Cyrex si scrie la exterior deteriorat are vreo treabă cu felul în care va arata in joc skin-ul sau ceva? Dau funda! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Marianjdjsjwj a răspuns:

Da,Depinde de gradul de uzura.Cel mai mic grad de uzura este field-tested(testata). Adica pe intelesul tau are mai multe zgarieturi.Arma ta(deteliorat)o sa aibă zgarieturi nici foarte multe si nici foarte putine. Daca vrei ca pistol-ul tau vrei sa fie ca nou cauta Factory New(Nou/nouă) dar pretul este mai mare! Bafta