| DanoninoIT a întrebat:

Am o mica,mare problema! Am un cont de steam care a fost furat stiam parola, puteam sa intru pe cont, dar voiam sa nu mai intre cel care l-a furat asa ca am blocat contul ca sa nu mai intre...Si de aici incepe drama nu mai pot sa intru pe cont si nu stiu cum sa il deblochez! Guys cred in voi.Help me! ps:the cake is lie

4 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Contacteaza suportul Steam si explica problema.Contul va fi declarat hijacked (furat) si il vei recupera, in functie de disponibilitatea suportului.

| Battlefielder99 a răspuns:

Nu puteai sa schimbi parola pur si simplu...

| DanoninoIT explică:

Tocmai...Am trimis si nimic...Imi dai un link?

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru DanoninoIT):

Asteapa pana cand iti va raspunde suportul (daca ai deschis un ticket). Uite aici link : https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2347-qdfn-4366