| Pyskiss a întrebat:

Hei TPU am o problema. Am primit admin pe un sv de cs. cu numele (D.y.L.e.R.u.L) Azi cand am intrat in cs nu`mi mai mergea tastatura nu stiu ce s-a intamplat. Asa ca am sters cs la`m instalat din nou.Acuma cand vreau sa intru pe serverul ala nu mai pot intra cu numele (D.y.L.e.R.u.L) imi da kick din cauza ca cica eu nu is admin. nu stiu imi da numele.Kick imi da sv. si scrie you have no entry to the server.(D.y.L.e.R.u.L.) "." eu nu aveam punct la sfarsit. si nu am dreptul la admin.Mam si logat nu stiu ce are. Ceva sfat cum sa fac sa imi pot face numele la fel din nou?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Ai uitat sa dai setinfo _pw etc?

| Pyskiss explică (pentru Zangetsu):

Hai sa-ti dau un exemplu bine nu e parola mea sau cv doar exemplu: setinfo_pw adrenalina dupa am scris name D.y.L.e.R.u.L si imi da next respawn... etc nu stiu ce are.