| Bemineever a întrebat:

am o problema...cand eram la calculator(pe facebook)am apasat pe un buton sau mai multe al tastaturii si mi s-a micsorat imaginea si acum nu stiu pe ce sa apas.Chestia e ca imaginea mi s-a micsorat numai la facebookstraight faceDaca intru pe alte pagini e normala.Si nu stiu ce sa fac, daca stiti pe ce sa apas please tell me*Funda raspunsului care ma ajuta:*

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Cred ca trebuie sa apesi ctrl si +

2 răspunsuri:
| RedEyedBoy a răspuns:

Cel mai probabil trebuie sa apesi ctrl+ roteste rotita de la maus(scroll) funda?batting eyelashes

| cata0891 a răspuns:

Ai apasat pe butonul minus...Intra pe facebook si apasa click pe pagina apoi apasa pe butonul plus(+) de pe tastatura numerica (cea mica din dreapta) pana ajunge pagina la dimensiunea la care vrei tu... Funda?