| DreamersRO a întrebat:

Hei,TPU! Am o problema cu sunetul la PC.Recent,dupa ce mi-am bagat inapoi boxele,se auzea doar un bazait, nimic altceva.Am desfacut PC-ul si placa audio nu e arsa, fiindca boxele au LED-ul aprins.Ar putea fi de al driver?

P.S. Boxele sunt noi!

2 răspunsuri:
| ursey a răspuns:

Inceaca cu, casti sivezi daca se aude incearca boxele la alta aparat care are mufa jack oricum placa de sunet nu ai cum sa vezi tu daca e arsa nu se vede pe placa

| ClauCS99 a răspuns:

Da cel mai sigur e asta, poate ai windows 8.1 stiu ca nu prea merg toata driverele pe el.