| Kuumiko a întrebat:

Hei TPU ^.^ Am o problema in legatura cu jocul Imvu. Mai bine zis cu, un cont de pe Imvu. Faza e ca am un cont de vreo cateva luni pe care intram zilnic. Am avut o problema cu pc-ul si timp de o luna nu am mai putut intrat pe imvu si dupa am zis sa ma reapuc. Am uitat parola si email-lul a fost inventat. Mi-as dori foarte mult sa il recuperez. Am auzit ca se poate recupera contul si fara ajutorul email-ului. Va rog sa ma ajutati.

[Scuzati categoria]

Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

Cauta adminu si vorbeste cu el ca o sa te rezolve el.straight face