| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU laughing
Am o problema laughing)
Totul a inceput ieri seara, stateam pe laptop (windows 7 ultimate Pavillion g6)
Si i-am dat restart, si nu se mai deschide, cand il deschid imi apare HP si dupa ecranul nu mai afiseaza nimic sad imi spune windows error recovery.am apasat si pe f8 am intrat la advanced boot options si am selectat safe mode si imi apare windows loading files" dupa starting win. dar nu mai apare steagul, si iar nu mai afiseaza nimic (tin sa mentionez ca imi arata la un moment dat Hard disk not exist)Va rog e urgent am nevoie de laptop pentru un documentar.Dau funda

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pune-i discul de instalare Window$ și la bootare alegi să refacă/repare sistemul.