| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU happy Am The Sims 3 si as vrea sa stiu cum fac sa nu mai aiba nevoi, adica sa o duc la baie sa-i dau sa manance etc. Am auzit ca se poate, dar nu gasesc nicaieri happy Fundaa! :*

2 răspunsuri:
| cos96alx a răspuns:

Pai asta trebuie sa faci in joc sa le dai sa manance sa ii duci la baie daca nu mai au nevoi inseamna ca joci degeaba.

| z0z0x a răspuns:

Da, dar cu optiunea asta poti sa le si dai de mancare si sai culci, dar doar cand vrei tu tongue